Senatne mūsdienās

Cēsis
Mostly cloudy
10°C
 
Notiks Cēsu novada tūrisma uzņēmēju rudens tikšanās

Kā jau ierasts katru gadu rudenī pēc aktīvās tūrisma sezonas noslēguma, Cēsu Tūrisma informācijas centrs pulcē Cēsu un novada tūrisma uzņēmējus uz kopīgu satikšanos. Šogad rudens tūrisma uzņēmēju tikšanās notiks 8.oktobrī Vaives pagasta “Kaķu krogā”.

Cēsu Tūrisma informācijas centra darba laiks rudens sezonā

Beidzoties aktīvajai tūrisma sezonai, no 1.oktobra mainīsies Cēsu Tūrisma informācijas centra darba laiks. Turpmāk informācijas centrs darbosies no pirmdienas līdz sestdienai no plkst. 10.00 līdz 18.00. Svētdien tūrisma informācijas centrs būs slēgts.    

Lekcija  “Brāļu draudzes kustības pienesums Latvijas mūzikas attīstībā”

3. oktobrī, plkst. 15:00 Āraišu ezerpils Arheoloģiskā parka apmeklētāju centrā visi interesenti aicināti uz Jurģa Klotiņa lekciju “Brāļu draudzes kustības pienesums Latvijas mūzikas attīstībā”, kurā būs iespēja ielūkoties Latvijas vēsturnieku secinājumos par Brāļu draudzes pienesumu Latvijas mūzikas kultūras attīstībā.

Cēsu Vēstures un mākslas muzejā prezentēta grāmata par Vidzemes bruņniecību

Lasītāju rīcībā nodotā publikācija ir apjomīgs projekts, ko ievadīja Cēsu Vēstures un mākslas muzeja izstāde “Vidzemes bruņniecība un Latvija”. Tā uzskatāma par pārliecinošu apliecinājumu daudzu Latvijas un Vācijas kultūras mantojuma institūciju un to darbinieku sadarbībai vācbaltiešu kultūras mantojuma saglabāšanā un popularizēšanā.

Pasaules latviešu mākslas centrā jauna izstāde "Pavasaris Austrālijā"

Latvijā jau sācies rudens, bet Austrālijā ir pavasaris! Pasaules latviešu mākslas centrā Cēsīs (Lielā Skolas iela 6) no 26.septembra būs skatāma jauna sezonas izstāde “Pavasaris Austrālijā”.   

Iepazīsti Cēsu Vēstures un mākslas muzeja Priekšmetu rādītavu -19. gs. skolu

Cēsu Vēstures un mākslas muzejam šis ir 95. jubilejas gads, tāpēc jo īpaši – vēl plašāk tiek vērtas durvis apmeklētājiem uz muzeja mazāk redzamo daļu – krājumu. Vai zinājāt, ka to vislabāk var redzēt un ieraudzīt tepat, pilsētas centrā, Skolas ielā 6? Tur iekārtota “Priekšmetu rādītava: 19. gs. skola”. Tajā apmeklētājs vistuvāk var piekļūt lietām, kas gaida savu zvaigžņu stundu, lai nokļūtu ekspozīcijas zālē.

Aktīva un izzinoša sestdiena muzeja Priekšmetu rādītavā!

26. septembrī plkst. 12.00 nāc uz Skolas ielu 6, saņem uzdevumus un, ja būsi attapīgākais un veiklākais pārvietojoties Cēsu ielās, varēsi laimēt piedzīvojumu izlaušanās istabā Jaunajā pilī!

Indras Rišes ērģeļkoncerta “Gadalaiki” pirmatskaņojums Svētā Jāņa baznīcā

Sestdien, 26.septembrī, plkst.18.00 Cēsu Sv. Jāņa baznīcā notiks Indras Rišes ērģeļkoncerta “Gadalaiki” pirmatskaņojums. Koncertā piedalās ērģelnieks Aigars Reinis, kontrtenors Frīdrihs Teodors Krūskops, diriģents Andris Veismanis un Vidzemes kamerorķestris.

Satiec Aivaru Hermani Ungurmuižā

Sestdien, 26. septembrī plkst. 18.00 Ungurmuižā notiks koncerts – tikšanās ar ģitāristu, komponistu un producentu Aivaru Hermani, mūziķi ar vairāk nekā 45 gadus ilgu muzikālās darbības pieredzi un radošiem sasniegumiem.

Ekskursija "Vēstules tālajai zvaigznei" 26. septembrī

Sestdien 26. septembrī plkst. 19:00-21:00, dzejas mēneša ietvaros, sadarbībā ar Cēsu Mazo Teātri – Ilzi Lieckalniņu un Mārtiņu Liepu – piedzīvosim unikālu vakara ekskursiju ar dzejas lasījumu pilsētvidē “Vēstules tālajai zvaigznei”.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Pirmdiena - Sestdiena 10:00 - 18:00.

Svētdiena - slēgts.

Top