Senatne mūsdienās

Cēsis
07
14°C
 
Baibas Feoktistovas gleznu izstāde "Sieviete ir"

No 2020. gada 5. jūnija līdz 26. jūlijam Cēsu Vēstures un mākslas muzejā, Pils laukumā 9, skatāma cēsnieces Baibas Feoktistovas gleznu izstāde “Sieviete ir”. Jaunās, talantīgās mākslinieces lielformāta gleznas ir košas un bagātīgas, tās attēlo sievieti, cildinot tās skaistumu.

Cēsu pilī atkal uzmirdz unikālā multimediju izstāde par tās vēsturi

Cēsu pilī ir pieejama unikāla Latvijai izstāde ”Multimediāls Cēsu pils stāsts”, kas ļaus apmeklētājiem pils rietumu torņa trešā stāva telpā piedzīvot aizraujošu multimediālu Cēsu pils vēstures stāstu, izdzīvojot nozīmīgākos pils vēstures notikumus un sajūtot seno laiku atmosfēru.

No 16. maija Cēsu pils komplekss atsāk darbību

Ir skatāmi Cēsu pils kompleksa muzeja ekspozīcijas pirmie divi stāvi, viduslaiku pils Rietumu tornis, multimediālā izstāde “Cēsu pils stāsts”, viduslaiku pils virtuves dārzs un Izstāžu nams.

Cēsu kūrvietas ekskursija- pārgājiens

Pēc ilgākas pauzes Cēsis Inside dosies Cēsu ielās un mežos, ievērojot drošu distanci. Izzinošā pavasara pastaigā pa Cēsu ieliņām un taciņām tiksiet līdz Gaujai, kur Cēsis Inside palīdzēs atklāt ko jaunu, un būs iespējams baudīt dabas tuvumu, kā arī Kalna Peltes sarupētos gardumus.

Durvis vēris Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Sestdien, 16. maijā durvis apmeklētājiem vēris Cēsu Tūrisma un informācijas centrs. Turpmāk tas darbosies katru dienu no plkst. 10.00 – 18.00. Ja līdz šim bija pieejamas tūrisma jautājumu konsultācijas attālināti, tad tagad apmeklētāji informāciju varēs iegūt arī klātienes sarunā, kā arī izmantot pārējos tūrisma informācijas centra pakalpojumus.     

“Cēsis 814" – pirmie virtuālie pilsētas svētki Latvijā

Ar raidījumu ciklu par radošiem cēsniekiem, ko varēs vērot gan tiešsaistē, gan Re:TV kanālā, Cēsis sāk gatavošanos savam gada lielākajam pasākumam – “Cēsis 814” – kas 2020.gada 18.jūlijā kļūs par pirmajiem virtuālajiem pilsētas svētkiem Latvijā.

Izvēlies Cēsu un apkārtnes uzņēmēju dāvanu kartes

Mūsu ikdienu izkrāso mazāki un lielāki svētki un priecīgi notikumi. Lai svinībās iepriecinātu savus draugus, kolēģus vai ģimenes locekļus, pasniedzam tiem dāvanas. Esi pārdomātas un rūpīgi izmeklētas dāvanas meklējumos? Izvēlies Cēsu un apkārtnes uzņēmēju dāvanu kartes!

Tuvākajās nedēļas nogalēs apmeklētājiem atvērta Svētā Jāņa baznīca

Tuvākajās nedēļas nogalēs ir unikāla iespēja apmeklēt Cēsu Svēto Jāņa baznīcu – vienu no skaistākajiem Cēsu pilsētas simboliem.

Garajā Hermanī top multimediāla ekspozīcija

Šovasar pirmo reizi apmeklētājiem durvis vērs Cēsu pils dienvidu tornis. Tā četros stāvos iekārtotā multimediālā ekspozīcija “Dzīve uz pulvermucas” vēstīs par 500 gadus tālu pagātni, kad Livonijas iedzīvotāji dzīvoja nenovēršamu pārmaiņu priekšnojautās. 

Cīrulīšu dabas takas ar Gaujaslīču posmu nav slēgtas apmeklētājiem

Tuvojas Lieldienu brīvdienas, kuras ierasti tiek pavadītas dabā. Apmeklējot dabas takas un dabas objektus Cēsīs un pilsētas apkārtnē, aicinām ņemt vērā valstī noteiktos ierobežojums. Par tiem atgādina objektos izvietotās brīdinājuma zīmes. Cīrulīšu dabas takas ar tām piederošo Gaujaslīču posmu nav slēgtas apmeklētājiem. Plānojot laiku pavadīt dabā, aicinām izvēlēties vietas un laiku, kad dabas objektā varētu būt mazāk apmeklētāju.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Pirmdiena - Svētdiena 10:00 - 18:00.

No 16. maija Cēsu Tūrisma informācijas centrs atvērts konsultācijām klātienē.

Top