Cēsu Tūrisma informācijas centrs
Pils laukums 9, Cēsis
Latvija LV-4100
Tel. +371 64121815, +371 28318318
info@cesis.lv

No 1.oktobra līdz 30.aprīlim
Pirmdiena - slēgts
Otrdiena - sestdiena - 10:00 - 17:00
Svētdiena - 10:00 - 16:00


Follow us
» Kultūras centrs » Amatiermākslas kolektīvi » Kori » Wenden » Jauktais koris "Wenden"

Jauktais koris "Wenden"Moto: Wendeniešu dzīves ceļu vienmēr ir pavadījusi nenogurstoša darba griba, stiprs entuziasms, gaiši vārdi un ar mīlestību izdziedāta dziesma. Dziesma, kas uzmundrina garu, sasilda sirdi un pacilā dvēseli. Arī tāda dziesma, kas balsta bēdās, remdina sāpēs un veldzē skumjās. Un ir jābūt kaut mazliet trakam uz dziesmu, lai to visu spētu izdziedāt citiem. Laikam tādi arī mēs esam...jo...TIE ESAM MĒS!

Kora mākslinieciskā vadītāja, diriģente Marika Slotina – Brante

   Korī enerģiski darbojas 50 aktīvi dažāda vecuma dalībnieki.
   Koris „Wenden” aktīvi koncertē dažādos pasākumos gan Latvijā, gan ārpus tās. Koncerti noritējuši Ventspils 715 gadu svinībās; 18.novembra svinībās Latvijas vēstniecībās Briselē, Strasbūrā, Maskavā; pilsētu svētkos Beļģijā un Slovākijā. Koris regulāri piedalās starptautiskos konkursos. 2006. gadā koris piedalījās J.Haidna marionešu operā Filemons un Bauce, kas veidota koīgi ar Vidzemes kamerorķestri un Cēsu Tautas teātri. Jau otro gadu koris piedalās arī Cēsu Mākslas festivāla brīvdabas uzvedumos.
   Kora repertuārs ir plašs un daudzpusīgs, atbilstošs dažāda mēroga un satura pasākumiem – interesantas latviešu tautas dziesmu apdares, latviešu oriģināldziesmas, Ziemassvētku programmas, reliģiska satura skaņdarbi. Īpašu publikas interesi ir izraisījusi 2005.g. Viduslaiku svētkiem Cēsīm īpaši iestudētā liturģiskā drāma, kura ne reizi vien ir spēlēta Cēsu pilsētas un rajona baznīcās. Kā patriotiskākais un vērienīgākais pēdējā gada sniegums jāmin koncertuzvedums „Te ir tā vieta”. Savukārt vasaras saulgriežos sadarbībā ar deju ansambli „Raitais solis” izveidotā deju un dziesmu programma „Saulgriežu lustes” pēc R.Blaumaņa lugas „Skroderdienas Silmačos” motīviem.

Papildus informācija
Marika Slotina Brante, tālr.29249647Printēt